Jesteśmy najlepiej ocenianym biurem rachunkowym w Polsce.

Wiedzę i doświadczenie łączymy z pozytywnym nastawieniem do innych ludzi. Dzięki temu budujemy trwałe i stabilne relacje z naszymi Klientami. Recenzje naszych działań są dostępne między innymi:

Narzędzia internetowe - stały dostęp do dokumentów

Narzędzia internetowe - stały dostęp do dokumentów

Biuro księgowe Taxeo udostępnia narzędzia online bez dodatkowych opłat. W ramach współpracy z nami otrzymasz dostęp do:
  • platformy lub aplikacji mobilnej do wystawiania faktur,
  • serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej do przesyłania dokumentacji.

W ramach wyżej wymienionych narzędzi uzyskasz stały dostęp do faktur, umów, a także wyników Twojej firmy. Widoczne będą koszty, przychody oraz płatności związane z Twoją firmą.

W naszym biurze rachunkowym Taxeo dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy wygodne rozwiązania dla każdego.

Porady księgowe bez ograniczeń.

Porady księgowe bez ograniczeń.

Wsparcie księgowe stanowi jeden z najważniejszych elementów współpracy pomiędzy biurem rachunkowym a Klientem. W Taxeo nie limitujemy konsultacji, jakie chcesz przeprowadzić z księgową. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.
Natychmiastowy, bezproblemowy kontakt.

Natychmiastowy, bezproblemowy kontakt.

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości w jak najkrótszym czasie. Do znakomitej większości wiadomości e-mail udzielamy odpowiedzi w ciągu kilku godzin. Dostępni jesteśmy także za pomocą innych środków komunikacji:
  • osobiście w naszym biurze,
  • telefonicznie,
  • e-mailowo,
  • poprzez czat.

System czatu dostępny jest 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Stabilność i gwarancja.

Stabilność i gwarancja.

Cały zespół księgowy posiada wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odbywa szkolenia i kursy zewnętrzne. Uczestniczymy także w stowarzyszeniu księgowych w Polsce, a każda nasza czynność objęta jest ubezpieczeniem OC.
Księgowość to nasza pasja!

Księgowość to nasza pasja!

Biuro rachunkowe Taxeo to mieszkanka ambitnych, energicznych, a przede wszystkim wykształconych księgowych świadczących kompleksowe usługi księgowe. Dobra energia daje nam siłe do działania i dalszego rozwoju nie tylko naszego podmiotu, ale przede wszystkim firm naszych Klientów - między innymi przez oferowaną optymalizację i działania wspierające prowadzenie działalności. Wciąż jesteśmy otwarci na nowe ścieżki, innowacyjność i rozwój. Niekonwencjonalne pomysły, połączone ze stabilnością i wiedzą, to jest to, co nas cechuje.

Biuro rachunkowe Taxeo

Nasze biuro rachunkowe Taxeo, to jedno z najlepiej ocenianych biur księgowych w Polsce. Nasi specjaliści do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oferując najkorzystniejsze rozwiązania i profesjonalną obsługę.

W biurze rachunkowym Taxeo stawiamy na innowacyjne środki, nieszablonowe pomysły oraz budowanie pozytywnych, trwałych relacji z naszymi Klientami. Ponadto wyróżnia nas także sama oferta biura, która jest skierowana do odbiorców indywidualnych, firm i przedsiębiorców.

Profesjonalna księgowość Gdańsk

W biurze księgowym Taxeo zapewniamy obsługę na płaszczyźnie szeroko pojętego działu księgowości oraz rachunkowości. Oferujemy pomoc w przypadku rejestracji spółki, założenia działalności gospodarczej oraz w kwestii profesjonalnej obsługi kadrowej.

Warto dowiedzieć się więcej o naszym biurze rachunkowym Taxeo. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie oraz do kontaktu telefonicznego!